16.10.2020 | 15:31

Армія загартовує юнаків та робить їх мужніми, витривалими, справжніми воїнами.

Іван Пристай родом з Івано-Франківщини. Ще в школі вирішив обрати професію лікаря-стоматолога.

У червні 2014 року він закінчив Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «Стоматологія». Інтернатуру Іван проходив у Київській військово-медичній академії. Події на Сході не залишили юнака байдужим. За розподілом був направлений на службу в десантно-штурмову бригаду військовим лікарем-стоматологом. Його зброєю стали стоматологічні інструменти.

«Дбати про фізичне здоров’я військових на фронті не менш важливо, ніж тримати в руках зброю», – розповідає Іван.

За контрактом Іван Пристай служив на передовій до 2019 року, а після закінчення контракту приїхав до дружини на Ямпільщину у Вінницьку область.

В умовах мирного життя потрібна була робота, проте знайти було її не так просто. У жовтні 2019 року чоловік звернувся по допомогу в працевлаштуванні до Ямпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Разом із кар’єрним радником опрацювали різні варіанти пошуку роботи.

Коли ти маєш мету та твердо прагнеш її досягти, успіх завжди прийде. Серед роботодавців, з якими співпрацює Ямпільська районна філія, є підприємець Наталія Сеничич. Вона є співвласником приватної стоматологічної поліклініки у Ямполі. Разом з чоловіком вони вирішили створити ще одне робоче місце. Саме до неї і отримав Іван направлення на роботу. У вересні 2020 року Іван Пристай, демобілізований учасник АТО, був працевлаштований.

«Роботою задоволений, бо люблю свою професію. Хочу побажати усім, щоб робота була в радість та, найважливіше, під мирним небом!» –  каже Іван Пристай.