22.02.2021 | 13:59

Володимир Сегінович, лікар-хірург з 30-річним досвідом роботи, залишився без роботи через реорганізацію у відділенні однієї з районних лікарень Вінниччини.

Гортаючи стрічку новин у Facebook, Володимир звернув увагу на інформацію про інтерактивну мапу вакансій, створену фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості. 

«У графі пошуку я ввів назву професії «лікар-хірург», а також бажаний розмір заробітної плати. Карта показала мені інформацію щодо вакансії в Устинівській лікарні. Я дізнався про вимоги до кандидата, рівень заробітної плати і те, що лікар забезпечується житлом, а це було для мене дуже важливим чинником. В інформації про вакансію був вказаний і номер телефону Устинівської районної філії обласного центру зайнятості, куди я й звернувся».

Як зазначили в службі зайнятості, більш детальну інформацію про особливості роботи чоловік з'ясував безпосередньо під час співбесіди з головним лікарем. Уже з лютого Володимир Сегінович працює лікарем-хірургом у комунальному підприємстві «Устинівська лікарня». 

Усім охочим знайти роботу нагадуємо: база вакансій служби зайнятості - за посиланням https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Пропозиції оновлюються щодня.