21.06.2019 | 17:35

Учора, 20 червня, команда Державної служби зайнятості (Центрального апарату) провела стратегічну сесію "Формування нової екосистеми на ринку праці: інституційний розвиток ДСЗ як трансформаційного лідера". Нашу ініціативу визначати власне бачення розвитку служби зайнятості підтримали та допомогли реалізувати експерти EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine.

«Сьогодні в нас є унікальна нагода обговорити наші цілі та окреслити, якою має бути служба зайнятості», – зазначила  в. о.Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ольга Макогон.

Під час стратегічної сесії керівний склад Державної служби зайнтості (Центрального апарату) визначив стратегічні та операційні цілі на наступні три роки. Команда служби за допомогою експертів проєкту EDGE вивчала методику управління, орієнтованого на результат. 

 

Довідково

Проект EDGE («Expert Deployment for Governance and Economic Growth») є спільним українсько-канадським проектом технічної допомоги, що сприяє реалізації зобов’язань Уряду України щодо запровадження комплексних реформ у країні відповідно до державних програм, національних та міжнародних угод. Головною ціллю проекту є допомога Україні у досягненні поставленої нею мети – створенні більш ефективної та прозорої системи влади, що відповідає вимогам українських громадян до якісного урядування, та досягнення процвітання через економічний розвиток.

Results-Based Management (RBM) - Методика Управління, орієнтованого на результат. Використовується багатьма міжнародними організаціями та агенціями (у т.ч. ООН, Міжнародний комітет Червоного Хреста, USAID, DFID, the World Bank). Для Уряду на національному та регіональному рівнях RBM є універсальним інструментом, який дозволяє більш ефективно планувати, втілювати, оцінювати та комунікувати реформи.