оп
02.01.2019 | 15:57

Днями фахівці Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості спільно із бізнес-леді Ольгою Остапенко презентували Со-working центр під назвою «Nails Art BEAUTY», що поєднує одночасно салон краси та центр для розвитку сучасної жінки.

Про це повідомили в Черкаському обласному центрі зайнятості.

Засновником центру стала 32-річна Ольга Остапенко – відомий у місті Монастирище стиліст та майстер манікюру.

Ще декілька років тому жінка  і гадки не мала, що розпочне свій бізнес у сфері косметичних послуг. Після закінчення навчання в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди Ольга 10 років працювала в школі вчителем англійської мови. Але так склалося, що в 2015 році жінка звернулася по допомогу в пошуку роботи до служби зайнятості. Перебуваючи на обліку, вирішила кардинально змінити напрямок своєї професійної діяльності. Успішно захистивши бізнес-план, Ольга отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

«Як людина творча, я знайшла себе у світі краси. Фах майстра з манікюру та педикюру здобувала в Київській професійній школі «Kodi professional school» та навчальному центрі «Amore nail school». Окрім того, брала активну участь у численних семінарах, форумах, конференціях тощо. Що більше я вдосконалювалася у своїй професії, то більше усвідомлювала, що царина краси – це моя стихія. Згодом я опанувала професію перукаря та майстра із нарощення вій. Маючи вже численну базу власних клієнтів, зрозуміла, що нашому місту потрібен не просто салон краси, а центр, де можуть зустрічатися, спілкуватися та відпочивати жінки. Більше того, до центру можна прийти зі своїми маленькими дітками, для них у центрі облаштовано дитячий куточок з різноманітними іграми, іграшками, книгами тощо. Словом, якщо молодій матусі немає на кого залишити свою дитину, а в неї сьогодні салонні процедури, будь ласка, – чекаємо у центрі. Доки матуся наводить красу, дитина має забаву», – поділилася з присутніми власним життєвим досвідом та враженнями молода бізнес-леді.

Окрему увагу під час презентації Ольга звернула на послуги, які можна отримати в її закладі. Це салонні процедури – манікюр, педикюр, нарощування вій та нігтів, фарбування брів. Окрім того, це перукарські послуги та масаж. У центрі постійно проводять тренінги, арт-зустрічі, благодійні заходи, майстер-класи, зокрема, майстер-класи з макіяжу, догляду за обличчям та тілом тощо.

Жінка розповіла про умови праці в новоствореному центрі, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії. Ольга звернула увагу безробітних на можливість проходження стажування в салоні та подальше працевлаштування за професіями манікюрник та перукар.

15 безробітних громадян, присутніх на презентації, зацікавилися пропозицією роботи та домовилися з власницею салону про індивідуальну співбесіду.