23.09.2020 | 16:32

Микола після закінчення  машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету  здобув спеціальність «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів», але працювати за фахом хлопець не став. Він вирішив підписати контракт на проходження військової служби у Збройних Силах України. 

Про те, чому військова служба його навчила, Микола каже так: «Тепер я не відкладаю виконання обіцянок, як це було раніше. Тепер все просто. Сказав – і відразу зробив».

Повернувшись до мирного життя, молодий чоловік одразу ж приступив до пошуку роботу. Досвіду роботи за здобутою професією Микола не мав, проте, працевлаштуватися хотів саме за освітою, яку отримав. Самостійні пошуки результатів не давали. Тож колишній військовослужбовець звернувся за допомогою до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Незважаючи на активні пошуки, знайти роботу не вдавалося,  а тут - ще й запровадження карантину.

Але не в правилах Миколи відступати перед труднощами - активний пошук роботи тривав. Згодом підходяща робота знайшлася. Підприємство ТДВ «Інтерресурси», яке спеціалізується на лісопильному та стругальному виробництві, подало до центру зайнятості  вакансію оператора верстатів з програмним керуванням.

Після короткої співбесіди з роботодавцем та проходження медогляду, колишній військовослужбовець був працевлаштований. Сьогодні хлопець працює на сучасному свердлильно-присадочному верстаті і виготовляє вироби з дерева будь-якої складності. «Я задоволений тим, що маю роботу за професією, яку здобув раніше, маю вчасно отриману заробітну плату та можливість професійно реалізовуватись», – зазначає колишній безробітний.