15.10.2020 | 12:54

Сучасний ритм життя досить стрімкий і подекуди не залишає жодної вільної хвилини. Але незважаючи на це, нам завжди хочеться мати гарний, доглянутий, а головне – здоровий вигляд. Саме тоді на допомогу приходять кваліфіковані косметологи.

Пані Катерина звернулася до Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості напередодні карантину. На той час мала медичну освіту та досвід роботи в лікарні. Отримавши від фахівців центру зайнятості підтримку та актуальну інформацію щодо послуг служби, вирішила кардинально змінити своє життя– започаткувати власну справу. Бізнес-ідея була готова: відкрити в рідному місті косметологічний кабінет.

Насамперед, необхідні були професійні знання. Їх Катерина здобула за направленням центру зайнятості в Запорізькому коледжі технології та дизайну. Окрім навчання за професією «косметик», Катерина займалася самоосвітою, адже сьогодні мало не щодня  з'являються нові методики, які пропонують покращити стан шкіри та омолодити її.

Нині пані Катерина – успішний косметолог, яка має постійних клієнтів! Процедур в її арсеналі краси дуже багато, і кожна – цікава по-своєму. Є базові процедури – пілінги, масажі, а також експрес-догляди.

«У моїй роботі мені подобається все! Атмосфера приємна та відкрита, клієнти йдуть від мене задоволені. Я щаслива бути тут і зараз та не зупиняюся на досягнутому. Для цього маю розвиватися і здобувати знання, адже індустрія краси чи не щодня пропонує інноваційні методики по догляду за шкірою обличчя», – розповідає Катерина.

А ще наголошує, що вдячна фахівцям центру зайнятості за вчасну підтримку, та допомогу у втіленні її мрії!