12.02.2016 | 13:22

4 лютого 2016 року Херсонський обласний центр зайнятості та обласний військовий комісаріат підписали двосторонню угоду про співробітництво.

«Основне завдання нашої співпраці – об’єднання зусиль для працевлаштування молодих людей, зокрема, залучення до військової служби за контрактом. У центрах зайнятості області будуть розміщені рекламно-агітаційні матеріали про умови прийняття на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих навчальних закладів Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів. Також ми постійно інформуватимемо безробітних про потреби військових частин у кандидатах на військову службу за контрактом», – зазначив  директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Окрім того, відповідно до угоди про співпрацю, спеціалісти центрів зайнятості проводитимуть спільні профорієнтаційні заходи з працівниками військового комісаріату.

До відома, угоду розроблено з метою координації дій Херсонської обласної служби зайнятості та обласного військового комісаріату, спрямованих на виконання завдань, визначених Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України, щодо збільшення чисельності військовослужбовців за контрактом у Збройних Силах України.