25.09.2020 | 14:33

ПАТ «Ельворті» входить до п’ятірки лідерів інноваційного рейтингу підприємств України, та «Ельворті» має 146-річну історію розвитку машинобудівної промисловості. Сьогодні компанія, як і багато нинішніх гігантів промисловості, працює за принципами філософії бережливого виробництва Toyota, які полягають в максимально ефективному використанні ресурсів підприємства. Завдяки скороченню витрат на електрику та опалення, компанія заощаджує близько 1,5 млн грн. на рік. Такий раціональний підхід дозволив побудувати успішну компанію-флагмана сільськогосподарського машинобудування. Зараз сільгосптехніка під брендом ELVORTI продається не тільки в Україні, а й в країнах Євросоюзу.

Протягом багатьох років ПАТ «Ельворті» співпрацює з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості задля підбору необхідних кадрів. Лише впродовж останніх двох років підприємство надало до укомлектування 150 вакансій, з них за сприяння центру зайнятості на підприємство працевлаштовано понад 100 безробітних.

Керівництво підприємства спільно з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості проводить спільну роботу й у напрямку профорієнтації молоді, а також популяризації робітничих професій, які є затребуваними на підприємстві. Серед заходів – дні відкритих дверей, профорієнтаційні екскурсії, під час яких школярі мають можливість побачити запровадження на підприємстві новітніх технологій та сучасного обладнання. Наступним етапом заходів стає знайомство з Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті, єдиним навчальним закладом області, який запроваджує дуальну форму навчання, що дає можливість молоді одночасно навчатися й працювати.

Ще одним партнером служби зайнятості машинобудівної галузі є АТ «Гідросила» – підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві шестеренних, аксіально-поршневих і інших гідроприводів для гідросистем тракторів всіх класів, автомобілів, сільськогосподарських, дорожньо-будівельних, комунальних машин.

 Упродовж останніх двох років підприємство надало до укомлектування щонайменше 50 вакансій, з них за сприяння центру зайнятості на підприємство працевлаштовано понад 20 безробітних.

На Олександрійщині Кіровоградської області до підприємств галузі машинобудування відноситься ТОВ «Електро – механічний завод «Етал», що здійснює виробництво електротехнічних машин, устаткування, апаратури і виробів виробничого призначення. Чимало колишніх безробітних – тепер працівники цього підприємства. Так, лише за останніх два роки за сприяння міськрайонного центру зайнятості працевлаштовано 100 безробітних.

Колектив служби зайнятості вітає працівників машинобудівної галузі з професійним святом! Успішних проєктів та надійних партнерів!