27.02.2019 | 18:00

Існує думка: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». І це правда, адже побачене на власні очі справляє на нас більше враження та надовше залишається в пам’яті, ніж те, про що ми просто чули.

26 лютого у рамках Місячника профорієнтації Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості спільно з Мелітопольським промислово-економічним коледжем організували виїзну екскурсію для студентів закладу на підприємство «Мелітопольський завод автотракторних глушників «ЮТАС».

Про це повідомили в Запорізькому обласному центрі зайнятості.

Сьогодні підприємство є лідером у виробництві та реалізації вихлопних систем для тракторів та автомобілів різних марок. ТОВ «ЮТАС» динамічно розвивається, постійно впроваджує у виробничий процес нові технології та наразі є одним із основних експортерів України.

Представник відділу кадрів підприємства Валерій Васлоян ознайомив присутніх з роботою підприємства, провів екскурсію виробничими цехами, розповів про розмір заробітної плати, соціальні гарантії та можливості проходження студентами стажування і літньої практики. «Ми дуже зацікавлені в молодих, перспективних кадрах, які готові активно набувати знання, працювати та підвищувати свою професійну майстерність», – зазначив В. Васлоян.

Студенти під час екскурсії спостерігали за особливостями виробничого процесу, роботою працівників безпосередньо на робочих місцях, мали можливість з ними поспілкуватися та отримати відповіді на всі свої запитання.

Упродовж екскурсії провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості Лідія Мілова розповіла студентам про те, що сьогодні мати робітничу професією – престижно і перспективно. «Розвиток нашої  держави залежить від молоді, її професійних умінь, а головне – бажання працювати. Сьогодні роботодавці мають значний попит на кваліфікованих робітників з інструментом. Саме такі екскурсії дозволяють студентам – майбутнім фахівцям – побачити виробничий процес зсередини і зрозуміти, що робота з достойною зарплатою і гідними умовами праці в Україні є», – додала Л. Мілова.