12.11.2021 | 15:20

«CoffeIN - кава твоїх гір» - нова кав’ярня на мапі Львівщини

Завдяки співпраці зі службою зайнятості Василь Савчин, психолог за освітою та поліцейський за професійним досвідом, створив власну кав’ярню.

Пан Василь зареєструвався у Сколівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості, щоб знайти роботу. Уже з перших днів спілкування з кар’єрним радником зрозумів: підприємництво – це його шанс досягти успіху, а одноразова виплата допомоги з безробіття для започаткування власної справи – додатковий фінансовий ресурс для здійснення задуму.

Отримавши від спеціалістів філії низку фахових консультацій, майбутній бізнесмен пройшов профдіагностичне тестування. Воно лише підтвердило хист чоловіка до підприємницької діяльності, засвідчило його як комунікативні, так і організаторські здібності. Високий рівень мотивації, велике бажання дарувати позитивні емоції, фінансова та моральна підтримка від служби зайнятості – усе це в комплексі надихнуло Василя  рухатися вперед.

Результат співпраці: на мапі любителів кави, затишку і гірського відпочинку з’явився  заклад під назвою «CoffeIN – кава твоїх гір».

Бізнес Василя Савчина не припиняє роботу й у період карантинних обмежень, адже запашні напої можна взяти з собою в дорогу чи посмакувати ними вдома. Власник кав’ярні планує відкрити ще не один такий заклад, щоби запашна кава від «CoffeIN» дарувала відвідувачам гарний настрій, приємні емоції, надихала на створення нових історій.