13.10.2020 | 12:30

Олена Подойнікова – оптимістична, цілеспрямована жінка. Проте мало хто здогадується, що за її щирою та відкритою усмішкою прихована відповідальність за велику сім’ю та досвід роботи на першій лінії вогню.

За освітою Олена економіст, має 33 роки професійного досвіду на підприємствах різного профілю не лише на рідній Кіровоградщині, але й за її межами.

«Так склалася доля, що, залишившись без роботи, я звернулась до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості по допомогу в пошуку роботи. Фахівці пропонували багато варіантів, проте деякі вакансії не підходили мені, а деяким роботодавцям, незважаючи на досвід роботи, не підходила я. З'явилася пропозиція роботи фінансистом у нашому 42-му батальйоні, і мій консультант запропонувала мені укласти контракт на проходження військової служби в Збройних силах України. Я звернулася до військової частини і, швидко знайшовши спільну мову з майбутнім роботодавцем, погодилась на працевлаштування», – розповідає О. Подойнікова.

За словами жінки, вона вирішила змінити мирне середовище на службу у зоні проведення АТО/ООС, адже відчувала необхідність зробити свій внесок у добробут нашої держави:  «Я –  патріот своєї Батьківщини, саме тому мене найбільше мотивувало те, що я маю змогу своєю роботою, хоч і з «тилу», захищати наших воїнів, опікуючись їхнім стабільним грошовим забезпеченням».

Досить швидко (усього лише за два тижні), пройшовши всі перевірки, у жовтні 2017 року Олена Олексіївна була зарахована до 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї мотопіхотної бригади та підписала контракт. Не минуло й місяця, як у складі свого нового колективу жінка вирушила до однієї з найгарячіших точок: села Водяного Ясинуватського району Донецької області (поблизу селища Піски) для несення військової служби. Цілий рік пані Олена була відповідальною за грошове забезпечення наших бійців.

За її словами перебування на першій лінії вогню накладає величезний відбиток на все життя і на професійну діяльність: «Небезпека згуртовує. Мене оточували чудові люди, справжні герої, завдяки яким усі прикрощі військового життя долалися легше. Я дуже люблю свою роботу і готова виконувати її будь-де: і вдома, на мирній території, і у складних умовах, коли майже над головою лунали вибухи».

Повернувшись до рідного Кропивницького, Олена зрозуміла, що необхідно шукати роботу. Не минуло багато часу – вона отримала пропозицію очолити новостворений сектор обліку матеріального забезпечення та соціальних послуг відділу бухгалтерського обліку Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Уже понад рік Олена Олексіївна є частиною злагодженого відділу бухгалтерського обліку обласного центру зайнятості, який працює на вирішення важливого завдання – соціального забезпечення безробітних громадян.

З нагоди Дня захисника України Державний центр зайнятості оголосив подяку Олені Подойніковій за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання свої обов'язків, а також особисту мужність та самовідданість, виявлені під час несення військової служби у Збройних силах України.