25.03.2020 | 15:38

Про вплив коронавіруса на бізнес і економіку в цілому не говорить тільки ледачий. Але є ті, хто не піддається паніці, шукає, а найголовніше - знаходить вихід. Прикладом такого бізнесу є швейне ателье "Anentale" у Южному.  Керівник ательє Валентина Бабенко не припинила роботу, а враховуючи  дефіцит на медичні маски перепрофілювалась і почала пошив такого необхідного засобу захисту. Для швидкого виконання великої кількості замовлень необхідні професійні руки. На допомогу прийшла служба зайнятості, знайшли «моторну і позитивну швачку» Юлію Г.  і організували стажування і уклали договір  про навчання з  подальшим працевлаштуванням.

Ось як коментує ситуацію підприємець Валентина: «Наші дії - це необхідність, тому що масок немає. Попит на них дуже великий і було зрозуміло, що з їх придбанням буде величезна проблема. І ми побачили один вихід: почати їх шити. Я думаю, що це був найпростіший спосіб вийти з цієї ситуації. Попит сьогодні на пошиття - дуже великий і збільшується буквально з кожною годиною. Замовляють від 10 штук відразу. Все в телефонному режимі, ми відшиваємо їх тільки на замовлення. Роздрібна ціна маски для дорослого - 15 гривень, але ми шиємо і дитячі по 12 гривень. Така ідея теж не випадкова, наші споживачі до нас звернулися з таким проханням, так як діткам незручно носити дорослі маски. Дівчата  працюють на совість і виконують неймовірну роботу, виготовляючи не менше 70 масок за день» .

Ательє шиє маски тришаровими, як годиться, використовуючи спандбонд- це спеціальний матеріал, з якого виготовляють маски в ательє . З цього  ж матеріалу шиють медичні маски на великих виробництвах, а це означає, що якість гарантована.

Тож сьогодні   ми всі працюємо однією командою! Зараз архі важливо об'єднати всі зусилля для того, щоб не допустити поширення корони . Тільки єдиним механізмом можна оперативно вирішувати проблеми.