27.01.2016 | 12:26

На даний час на Херсонщині погіршились погодні умови. Постраждала і злітно-посадочна полоса аеропорту м. Херсон, яку необхідно очищати від льодових утворень та снігових налипань. Допомагають боротися із наслідками снігопадів безробітні, які беруть участь в оплачуваних громадських роботах.

Наразі на Комунальному підприємстві Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» до робіт залучено 25 безробітних, в тому числі учасників АТО, які перебувають на обліку у Херсонському міському центрі зайнятості.

Фінансування таких робіт здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. На осіб, які беруть участь в оплачуваних громадських роботах, поширюються соціальні гарантії, період участі в таких роботах зараховується до загального трудового стажу.

За словами директора Херсонської обласної служби зайнятості Євгенія Єрашова, нинішня ситуація на ринку праці вимагає від служби зайнятості активних дій, спрямованих на забезпечення продуктивної зайнятості населення та задоволення інтересів територіальної громади. «Служба зайнятості надає широкий спектр послуг, аби задовольнити потреби як безробітних, так і роботодавців. Для клієнта-роботодавця ми використовуємо всі інструменти нашої служби, що направлені на одне – допомогти знайти кваліфікованого працівника, якого він потребує сьогодні», – зазначив Є. Єрашов.