12.02.2018 | 17:33

Сьогодні, 12 лютого, відбулася робоча зустріч керівництва Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з представниками Держави Ізраїль та некомерційної організації щодо питань подальшої співпраці.

У зустрічі взяли участь в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, Президент Центру з питань міжнародної міграції та інтеграції (СІМІ) Арнон Мантвер, консул Посольства Держави Ізраїль в Україні Еті Біньямін, консультант «СІМІ» Недко Недков, керівники управлінь та відділів Держслужби зайнятості.

«Інформація щодо можливості роботи в Ізраїлі розміщена у всіх центрах зайнятості до того ж вона постійно оновлюється. Наші співробітники продовжують інформувати бажаючих про програму та реєструють кандидатів», – зазначив В. Ярошенко.

Співпраця з Державою Ізраїль щодо працевлаштування українських громадян закордоном розпочалася ще навесні цього року. Відтак, у рамках реалізації двосторонньої Угоди між Україною та Державою Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників у будівельну галузь на ринку праці Ізраїлю, Центральним апаратом Служби формується та передається для опрацювання ізраїльським партнерам Реєстр кандидатів.

Станом на 01 лютого 2018 Реєстр містить дані про 426 заявника. В розрізі регіонів, найбільше кандидатів у Вінницькій (40), Дніпропетровській  (31) та Харківській (31) областях.

Довідково. 15 травня 2017 року підписано Імплементаційний протокол А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль. Даним документом передбачено порядок відбору українських працівників на тимчасову роботу в будівельній галузі в Ізраїлі.