17.06.2020 | 17:33

Фахівці Сєвєродонецького міського центру зайнятості щодня консультують роботодавців щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

На сьогодні  подано близько 300 пакетів документів від підприємців Сєвєродонецька. Надзвичайно приємно чути слова вдячності від наших клієнтів - роботодавців.

Інформуємо, що в цілому в Україні до центрів зайнятості  подано майже 72 тисячі пакетів документів (з них понад 52 тисячі – від ФОПів без найманих працівників). Ухвалено майже 25 тисяч рішень для здійснення виплат 142 тис. працівників. Таку статистику маємо станом на 17 червня.

Тільки впродовж одного дня, 15 червня,  наші колеги з базових центрів зайнятості отримали майже 22 тисячі пакетів документів від роботодавців з усієї України! Було  ухвалено  3,6 тис. рішень щодо виплати допомоги для 5,5 тис. працівників.

Нагадаємо, 27 квітня цього року Урядом ухвалено рішення щодо надання 4,7 млрд. грн. для виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Щоб отримати допомогу по частковому безробіттю, зверніться, будь ласка,  до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску впродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

На фото – подяка від клієнтів Сєвєродонецького МЦЗ. Дякуємо за зворотний зв'язок, це надважливо для нас!