01.08.2018 | 14:11

Отримати яскраві емоції, підняти командний дух, поповнити знання про сучасні професійні напрямки та дізнатися більше про свої здібності вдалося учасникам профорієнтаційного КВЕСТу «Profiліто», який провела Дніпропетровська обласна служба зайнятості для 200 дітей дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я».

«Вибір професії – важливий і відповідальний крок у житті кожної людини. Тож, сподіваємось, що інформація, яку отримають діти на цьому заході, допоможе їм  визначитися з професією та зробити в майбутньому правильний вибір», – зауважив заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерій Дудник.

На території дитячого центру розгорнулося імпровізоване профорієнтаційне містечко з різними локаціями. Розпочався КВЕСТ «Profiліто» яскравим запальним флеш-мобом, який налаштував учасників свята та гостей на позитив.

 Отримавши путівники та рекомендації щодо послідовності маршруту, всі команди розійшлися по локаціях, яких було одинадцять. І кожна – по-своєму цікава. Тож, на якийсь час дітлахи були зосереджені на вивченні тонкощів тієї чи іншої професії.

Вихованці центру приміряли на себе професії пожежника, лікаря, працівника правової сфери, власника ковбасної крамниці тощо. Учасники заходу складали пазли, відгадували професії за шифром, переглядали відеоролики профорієнтаційного спрямування та проходили експрес-тестування.

Зацікавленість у дітлахів викликали сучасні освітні проекти для молоді, які були презентовані  Дніпропетровським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, а саме – створення WEB-сайтів, навчання основам 3d-моделювання та internet – продажів.

Під час заключної локації із зібраних букв команди складали назви незвичних сучасних професій: стрінгера, хедхантера, поліграфолога, сіті-фермера, нанодієтолога, мерчендайзера, медіапланера, лайф-коуча, копірайтера, девелопера та описували їх.

Результатом свята для дітей став їх позитивний настрій та набуті знання, які, можливо, допоможуть у виборі правильного професійного шляху.