02.10.2020 | 11:30

 

Цьогоріч святкуємо ювілей – 80 років. Незважаючи на поважний вік, усталені традиції та вагомі напрацювання, професійно-технічні заклади крокують у ногу з часом, а найголовніше - готують висококваліфікованих робітників для різних галузей економіки.

Щиро вітаємо всіх педагогів і майстрів, які працюють в професійно-технічній освіті!

Окремі вітання колективам наших Центрів професійно-технічної освіти (ЦПТО ДСЗ)! Пишаємося командою професіоналів, які багато років поспіль дають унікальні можливості для здобуття нової професії та перекваліфікації для дорослого населення.

Лише з початку року 32,9 тис. громадян пройшли професійне навчання в Центрах профтехосвіти ДСЗ.

У структурі служби зайнятості є 11 центрів професійно-технічної освіти, що здійснюють професійне навчання безробітних за 95 робітничими професіями та багатьма напрямами курсів цільового призначення.

Електрогазозварник, слюсар, верстатник, токар, кравець, манікюрник, перкукар, фахівець сфери IT і навіть коваль чи майстер лозоплетіння. І це лише десята частина освітніх можливостей ЦПТО ДСЗ. Увесь перелік професій тут https://is.gd/kmt2T4

І найбільша наша гордість: понад 90% випускників працевлаштовані за набутою спеціальність. Так тримати!

Як стати слухачем ЦПТО і що для цього потрібно? Читайте на сайті https://is.gd/mmu25t або ж зверніться в будь-який центр зайнятості по консультацію.