20.11.2020 | 12:29

 

Сільськогосподарські підприємства є одними з найактивніших клієнтів служби зайнятості. Вони завжди потребують робочих рук, а співпраця зі Службою дозволяє зробити це оперативно і легко. Черговий приклад успішної співпраці демонструє Черкащина: лише в одному районі області з початку року було працевлаштовано 150 осіб у місцевому агробізнесі.

З початку 2020 року Городищенською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості працевлаштований 101 безробітний за професіями «тракторист» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». А от у філію «Городищенська» приватної науково-виробничої компанії «Інтербізнес» працевлаштовані 49 осіб з числа безробітних, які нині виконують роботу, пов’язану з вирощуванням птиці.

Фахівці районної філії готові й надалі виступати надійними посередниками між працівниками й роботодавцями, сприяючи підвищенню рівня зайнятості сільського населення.

Нагадаємо, що послугами державної служби зайнятості в січні-жовтні 2020 року скористалися 2 млн громадян, які шукали роботу, з них 1,1 млн осіб мали статус зареєстрованого безробітного. За сприяння центрів зайнятості працевлаштовано 539 тис. осіб (зокрема, 338 тис. зареєстрованих безробітних).