оп

Що несе децентралізація для сфери зайнятості? Як створення об’єднаних територіальних громад впливає на місцевий ринок праці? Ці та інші питання розглядались під час семінару-тренінгу, який проходив 19 -20 вересня у Львові в рамках спільного проєкту Мінсоцполітики та Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

23.09.2019

17 вересня заступник директора Державного центру зайнятості Роман Криган та начальник Управління з організаційних питань Оксана Тарасенко відвідали з робочим візитом Київський обласний центр зайнятості, під час якого  ознайомилися з роботою «гарячої лінії» державної служби зайнятості.

17.09.2019

Харківська обласна служба зайнятості організувала престур до КП «Тролейбусне депо №2». Представники засобів масової інформації та безробітні відвідали екскурсію  підприємством та спільну пресконференцію директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка та директора КП «Тролейбусне депо № 2» Дмитра Липового.

16.09.2019

У Житомирі шукачі роботи зможуть отримувати послуги у новій комфортній будівлі. З невеликого приміщення центр зайнятості переїхав в окрему зручну будівлю, оснащену сучасними інформаційними технологіями. Відтепер усі категорії населення, включаючи маломобільні групи громадян, зможуть відвідати центр зайнятості у безбар’єрному просторі.

20.09.2019

На центральній площі в м. Бережани відбувся І Міжрайонний кар'єрний форум «Профорієнтація – 2019», організований Тернопільським обласним центром зайнятості разом із місцевими адміністраціями та закладами освіти Бережанського, Підгаєцького, Зборівського, Козівського районів.

16.09.2019

Представники потужних компаній, відомих в Україні та за її межами, поділилися досвідом співпраці зі службою зайнятості та озвучили свої пропозиції на майбутнє.

12.09.2019