Визначено чергових переможців урядової програми "Власна справа", та "Грант для ветеранів та їх подружжя", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 28 серпня по 10 вересня поточного року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.
03.10.2023

Шановні захисники і захисниці України!

01.10.2023

Протягом вересня у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи першої леді Олени Зеленської, експертами Міжнародного Медичного Корпусу проводиться  навчання психологів та фахівців з профорієнтації Державної служби зайнятості за курсом «Перша психологічна допомога».

21.09.2023

Перші чотири кваліфікаційні центри вже працюють на базі закладів освіти Державної служби зайнятості. 

Кваліфікаційний центр – це заклад, який здійснює оцінювання і визнання результатів навчання, здобутих особами шляхом формальної, неформальної або інформальної освіти, присвоєння та/або підтвердження відповідних професійних кваліфікацій, визнання відповідних професійних кваліфікацій, здобутих в інших країнах.

02.10.2023

Найбільший попит на ринку праці України, як і до війни, зберігається на кваліфікованих представників робітничих професій та працівників сфери торгівлі. Поступово зростає й рівень оплати праці за відповідними вакансіями, що пропонуються роботодавцями. 

26.09.2023