Захід відвідало понад дві тисячі дітей

18.09.2018

Сьогодні, 13 вересня, з ініціативи Чернівецької обласної служби зайнятості на базі Кельменецької районної філії відбулося засідання круглого столу «Співпраця служби зайнятості з органами місцевого самоврядування щодо вирішення актуальних питань зайнятості сільського населення».

Про це повідомили у Чернівецькому обласному центрі зайнятості.

13.09.2018

Українська делегація, на чолі з першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівом, до складу якої увійшли представники Служби зайнятості Святослав Лешик, начальник Управління міжнародного співробітництва, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та Василь Барилюк, директор Львівського обласного центру зайнятості, з триденним візитом перебуває в Республіці Польща та є учасниками 28-го Міжнародного Економічного форуму – найбільшому у Центральні

05.09.2018

Цього тижня у Харківському міському центрі зайнятості відбулась презентація навчальних закладів, які готують спеціалістів індустрії краси. До участі запрошено близько 100 безробітних та понад 50 школярів із 4 спеціалізованих шкіл-інтернатів з когнітивними порушеннями та порушеннями зору та мови, які стали моделями на Параді професій.

Про це повідомив директор Харківського міського центру зайнятості Сергій Піженко.

14.09.2018

12 вересня, відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

13.09.2018

Сарненський районний центр зайнятості, що на Рівненщині, відвідала з робочим візитом Експерт МОП Валлі Корбанезе. За результатами візиту, 30 серпня у Києві, відбулася чергова зустріч керівництва Міністерства соціальної політики та Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з представниками Міжнародної організації праці (МОП).

31.08.2018