Волинська обласна служба зайнятості вже має перший приклад успішного працевлаштування держслужбовця. Ним стала Оксана Докай, яка донедавна працювала в Рожищенській райдержадміністрації та підлягала вивільненню.

14.11.2019

Другий день візиту директора Державного центру зайнятості Ольги Макогон на Криворіжжі розпочався з відвідування одного із найбільших металургійних підприємств України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

13.11.2019

Жителі м. Слов’янська Донецької обл. відтепер можуть відвідати арт-студію CHERDAK. Даний осередок неформального спілкування функціонуватиме у Слов’янському міському центрі зайнятості. На цьому майданчику регулярно відбуватимуться тренінги в ігровому форматі та інші заходи «без офіціозу та стереотипів».

08.11.2019

12 листопада на території Національного комплексу “Експоцентр України” відбувся масштабний профорієнтаційний форум «PROFI360» для учнів  шкіл та шкіл-інтернатів Києва. Організатором заходу виступила столична служба зайнятості. На форум завітали заступник директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк та директор Київського міського центру Віктор Білич.

13.11.2019

Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон з робочим візитом відвідала Дніпропетровщину, яка стала «стартом» впровадження пілотного проєкту інститут консультанта роботодавця.

12.11.2019

Очільниця служби зайнятості побувала у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Харківському міському  центрі зайнятості, провела нараду з керівництвом Харківської обласної служби зайнятості.

08.11.2019