Команда ДСЗ вітає із професійним святом усіх працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

13.03.2020

Бажаємо Вам безперебійного енергопостачання, налагодженої роботи механізмів, реалізації всіх планів та задумів. Генеруйте геніальні ідеї та втілюйте їх у життя!

22.12.2019

Ви є першими соціальними експертами, хто аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті – економічні, демографічні,. Ваші дані – головний орієнтир для держави, яка прагне розвитку.

05.12.2019

Сільськогосподарська галузь в Україні завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку економіки країни. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Завдяки невтомній праці, золотим рукам, мудрості та досвідченості працівників сільського господарства в кожній оселі завжди є хліб і до хліба.

15.11.2019

Сьогодні своє професійне свято  відзначають ті, хто забезпечує наш комфорт під стук коліс, хто своєю працею з’єднує віддалені міста нашої країни. Команда ДСЗ вітає вас, шановні залізничники!

04.11.2019

Сьогодні, 24 січня – Міжнародний день освіти.

Це свято офіційно започаткувала Генеральна асамблея ООН у 2018 році, аби наголосити на важливості доступної та якісної освіти для всіх людей та можливості вчитися впродовж життя.

24.01.2020

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх воїнів. Завдяки безмежному патріотизму, мужності, самовідданості та самопожертві наших героїв громадяни нашої країни можуть почуватися в безпеці.

06.12.2019

Фундаментом гідності є забезпечення достатнього життєвого рівня та свободи у реалізації своїх прав.

Зокрема, права на працю. Ми працюємо над тим, щоб кожен українець і кожна українка відчували турботу держави, мали гідну роботу роботу та достойну заробітну плату.

Цінуємо внесок усіх, хто своєю працею змінює нашу країну на краще.

21.11.2019

Бажаємо співробітникам телерадіокомпаній заслуженої слави та міцного здоров’я! Ми зацікавлені в тому, щоб усе більше талановитих людей реалізовували себе в цій галузі. 

15.11.2019

Кухар – це в першу чергу творець. Творець  прекрасного, смачного, привабливого!

Кухар  – одна з найдавніших і вічно сучасна професія, це мистецтво, яке потребує натхнення, пошуку нових ідей та креативності!

Добрий кухар цінується у всі часи і у всіх народів.

18.10.2019