6 вересня в Україні відзначається День підприємця. Державна служба зайнятості вітає всіх, хто своїм завзяттям та щоденною працею робить власну справу унікальною, створюючи вітчизняний конкурентоздатний продукт. Бажаємо, щоб всі мрії та бізнес-плани збувалися і це було стимулом до нових звершень.

Бути підприємцем – це значить не зупинятися у своєму розвитку та брати відповідальність за долю своїх працівників. Вітаємо тих, хто в непростих карантинних умовах продовжує зберігати та створювати робочі місця, дбаючи про майбутнє країни.

Служба зайнятості максимально уважна до запитів та побажань бізнесу. Ми раді багаторічній співпраці з підприємцями різних регіонів нашої держави. Ми пропонуємо їм сприяння в підборі кваліфікованого персоналу, організації професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця, наданні допомоги по частковому безробіттю тощо. 

Нагадаємо, що  станом на 4 вересня 2020 року до центрів зайнятості подано понад 222 тисячі пакетів документів від представників малого та середнього бізнесу для отримання допомоги по частковому безробіттю (серед них - понад 194 тисячі ФОПи). Вже прийнято понад 204 тисячі позитивних рішень для здійснення виплат 368 тис. осіб (з них 180,5 тисяч - ФОПи). 

Анонс/Подія: 
Подія