Сьогодні, 17 липня,  Державний центр зайнятості та Міністерство у справах ветеранів України підписали Договір про співпрацю та взаємодію.

Якісне професійне навчання, кар’єрне консультування, працевлаштування військовослужбовців та ветеранів, сприяння в започаткуванні власної справи – основні пункти положення підписаного документа.

«Сьогодні на обліку в службі зайнятості перебуває 9 700 учасників АТО/ООС. Усі вони мають додаткові гарантії  у сприянні працевлаштуванню. З початку року силами служби зайнятості знайти роботу вдалося  ­­­­понад 3 тисячам  демобілізованих бійців, професійне навчання за направленням служби проходили 680 учасників АТО (ООС)», – наголосила під час заходу в. о. директора Державного центру зайнятості  Юлія Жовтяк.

Ігор Безкаравайний –  заступник міністра у справах ветеранів України, у свою чергу зазначив,  що сьогодні актуальним для багатьох військовослужбовців є питання зміни професії та сфери діяльності. У співпраці зі службою зайнятості проведене профілювання  з подальшим професійним навчанням гарантуватимуть успішне працевлаштування колишніх бійців.

Завдання окреслені, тож службі зайнятості та Міністерству у справах ветеранів залишається лише побажати результативної співпраці.

Анонс/Подія: 
Подія