Державна служба зайнятості розвивається і не обмежується впровадженням інституту кар’єрного радника. «Ми розуміємо, що успіх будь-яких новацій залежить від того, наскільки команда має безпосередню можливість впливати на формування нових цілей діяльності служби. Тому нашим співробітникам пропонується стати ініціаторами нових підходів до обслуговування клієнтів та до роботи служби як сучасної сервісної установи», – сказав в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, презентуючи проведення конкурсу для своїх співробітників «Розвиваємо державну службу зайнятості разом».

Працівники служби, які забажають взяти участь у конкурсі, мають відповісти на такі питання: «Як я хочу, щоб державна служба зайнятості розвивалася в майбутньому» та «Що я зроблю для того, щоб зміни настали протягом року?».

Ольга Макогон, заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату), яка є головою Конкурсної комісії, вважає, що участь у конкурсі підвищить особисту мотивацію співробітників, зацікавить бути небайдужими до модернізації служби та дозволить їм практично переконатися, що запропоновані новації будуть реалізовані у роботі служби.

Для того, щоб модернізація державної служби зайнятості була успішною та  її клієнти змогли на собі відчути переваги пошуку роботи та підбору працівників за сприяння служби зайнятості, лише нормативних змін не достатньо. Набагато більше значення має те, як співробітники служби розділяють цілі розвитку служби та ті цінності, які супроводжують впровадження змін. Побудова внутрішньої культури та формування правильних уявлень про співпрацю з роботодавцями наразі є одним з найважливіших пріоритетів для керівництва служби.

За умовами конкурсу переможці будуть обиратися за трьома категоріями на підставі оцінювання відповідності критеріям. Призи, які отримають переможці, відповідають духові змін! Про умови участі у конкурсі співробітники можуть дізнатися у відділах по роботі з персоналом.

Конкурс стартує 6 травня 2019 року. Долучайтеся! Нам потрібні ваші креативні ідеї!

Анонс/Подія: 
Подія