У місті Рівне 20 та 21 жовтня відбудеться всеукраїнська нарада Державної служби зайнятості України за участі керівництва служби зайнятості на чолі з в.о. Голови Валерієм Ярошенко, членів правління Фонду загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття на чолі з Головою правління Фонду Олексієм Мірошніченко та керівників ринкоутворюючих підприємств.

Під час заходу буде обговорено основні напрямки реформування, наявні результати проведених змін, а також, учасники відвідають Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, як взірець надання якісних послуг щодо забезпечення політики зайнятості населення.

«Рівненський ЦПТО ДСЗ є найбільшим із 11 центрів профтехосвіти служби зайнятості, адже проводить навчання, підготовку та перепідготовку за 56 професіями та майже 140 напрямами затребуваних на ринку праці. Нашим соціальним партнерам, роботодавцям дуже важливо отримати «готового» працівника в короткий термін, який знається на сучасній техніці та вже має практичні навички. Тому студентами навчального закладу є безробітні не тільки західного регіону, а й зі всієї України», ― зазначає В. Ярошенко.

В ході ознайомлення соціальних партнерів та роботодавців з діяльністю служби зайнятості та Рівненського ЦПТО ДСЗ, заплановано відвідати навчальні відділення центру, ознайомитися з роботою навчальних класів та майстерень.

Анонс/Подія: 
Анонс події