Сьогодні, 24 січня – Міжнародний день освіти.

Це свято офіційно започаткувала Генеральна асамблея ООН у 2018 році, аби наголосити на важливості доступної та якісної освіти для всіх людей та можливості вчитися впродовж життя.

Навчання протягом життя – теза, яка сьогодні поза сумнівом. І зовсім неважливо, хто ви,  – випускник вишу чи досвідчений керівник компанії. В епоху стрімких технологій знання, кажуть, необхідно оновлювати двічі на рік.

Вебінари, онлайн-конференції, курси – обирайте на свій смак. 

Якщо ж у вас є бажання здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або втілити в життя бізнес-проєкт, служба зайнятості готова задовольнити ваші освітні потреби.

Ми пропонуємо:

  • навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ЦПТО ДСЗ);

         Нагадуємо, що таких центрів в системі служби зайнятості діє 11. Упродовж  2019 року в ЦПТО ДСЗ навчалися 54 тисячі осіб за 95ліцензованими професіями . Пишаємося тим, що 96% випускників були працевлаштовані. Погодьтесь, чудовий результат!

Більше детально про ЦПТО тут:

  • ваучер на навчання;

         Документ дає право на перепідготовку та підвищення кваліфікації у навчальних закладах незалежно від форм власності. Такою можливістю впродовж 2019 року скористалися 1,3 тисячі осіб.

Більше детально про ваучер тут:

  • #ОсвітнійПорталДСЗ

         #Команда_ДСЗ  запрошує зареєструватися та навчатися  із задоволенням разом із нашими консультантами.

 На освітньому порталі ДСЗ ми вже зібрали максимум інформації для користувачів, а зручний інтерфейс забезпечить швидкий пошук у розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

Чекаємо вас на освітньому порталі ДСЗ за посиланням ➡️ http://skills.dcz.gov.ua/

 

Вітаємо всіх студентів, учнів, педагогів, усіх, для кого процес навчання став невід’ємною частиною життя. Відкриттів і нових здобутків!

 

 

 

 

 

  

 

 

Анонс/Подія: 
Подія