Сьогодні, 8 квітня, в Україні святкують День військових комісаріатів. Державна служба зайнятості вітає працівників військоматів з професійним святом і дякує їм за багаторічну співпрацю!

Улюблена робота з достойною заробітною платою – найкращий спосіб соціалізації для людини, яка щойно повернулася з війни в мирне життя. Служба зайнятості пропонує демобілізованим військовим широкий спектр соціальних  послуг, пов’язаних з працевлаштуванням.

Протягом січня-лютого 2019 року на обліку в службі зайнятості перебували понад 10 тисяч учасників АТО/ООС, з них працевлаштовано 936 осіб, 41 військовий започаткував власну справу, 516 проходили професійне навчання, а профорієнтаційними послугами скористалися понад 9,5 тисяч колишніх бійців.

В усіх військових комісаріатах розміщені інформаційні матеріали щодо послуг державної служби зайнятості. Демобілізовані бійці можуть звернутися по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого центру зайнятості, зручного для їх відвідування.

Ми маємо багато історій успіху колишніх АТОвців. Ось одна з них:

Подружжя Жидкових – переселенці зі Стаханова, що на Луганщині. Коли почалися воєнні дії, Володимир пішов на фронт, де прослужив майже 3 роки. Після повернення додому знайти чоловікові роботу було важко – вакансій за фахом юриста в місті не було.

«Моя дружина Ірина агроном, це і визначило напрямок бізнесу. Разом ми вирішили, що будемо продавати насіння. Незважаючи на війну, яка неподалік, люди обробляють свої городи та дачні ділянки, тому такий товар завжди потрібен», – розповів Володимир.

Чоловік звернувся по допомогу до Лисичанського міського центру зайнятості Луганської області. Для започаткування власної справи родина отримала одноразову допомогу – майже 70 тисяч гривень.

У 2017 році підприємець відкрив першу крамницю «Умный дачник» у Лисичанську, зараз має ще дві в Сєвєродонецьку. Покупців приваблює великим асортиментом і якісним товаром. У крамницях можна придбати насіння, ґрунт, засоби захисту рослин, господарські товари.

Бізнес родини – сезонний, узимку насіння купують мало, проте весна – найактивніша пора для роботи на землі. Часто підприємці надають слушні поради та консультації своїм покупцям.

«Люди приходять до нас порадитися, що і як посадити, також приносять свої хворі кімнатні рослини, просять підказати, як їх лікувати», – розповідає Ірина Жидкова.

Володимир зауважує, що свій бізнес – це величезна відповідальність. «Власна справа потребує повної віддачі, але ти знаєш, що це твоя заслуга, ти відповідальний за справу, яку робиш. Мені подобається такий підхід», – каже підприємець.

Анонс/Подія: 
Подія