Свято працівників медіасфери, а саме – День журналіста в Україні відзначається  6 червня. Ця дата вибрана не випадково. Саме в цей день у 1992 році в Брюсселі українську спілку журналістів було прийнято до Міжнародної спільноти журналістів.

А двома роками пізніше, рівно чверть століття тому, тодішній Президент Леонід Кравчук встановив своїм указом, що День журналіста в Україні відзначатиметься щороку 6 червня.

За цей час День журналіста  перестав бути святом для обмеженого кола представників мас-медіа – журналістів, кореспондентів, репортерів. Це, без перебільшення, всенародне свято, адже важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без щоденних новин та сенсацій і, звичайно, без професійного погляду на події нашого життя.

Державна служба зайнятості вітає всіх журналістів зі святом! Щиро дякуємо за співпрацю та небайдуже ставлення до сфери зайнятості! Бажаємо натхнення, нових цікавих тем, гострого пера та наполегливості в досягненні творчих задумів на ниві журналістики!

 

Анонс/Подія: 
Подія