Команда ДСЗ вітає із професійним святом усіх працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Комунальна сфера – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу країни. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та якісні побутові послуги.

У цій сфері працюють люди багатьох професій: електрики, трактористи, слюсарі, столяри, будівельники, водії, газоелектрозварники...

За даними Держстату України, у січні 2020 року кількість працівників у сфері житлово-комунального обслуговування становила 175 тисяч осіб. Середній розмір оплати праці таких працівників – 9,3 тисячі гривень.

На жаль, ці професії зараз не надто популярні серед молоді, а даремно. Досвід останніх років свідчить, що кваліфіковані робітники дуже затребувані на ринку праці.

Станом на 1 березня 2020 року в державній службі зайнятості зареєстровано 2,9 тисяч вакансій  у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, зокрема 2,2 тисячі вакансій на підприємствах з обслуговування будинків та територій.

 

До речі, якщо у вас виникло бажання освоїти робітничу професію, ви можете безкоштовно це зробити в Центрах професійної-технічної освіти державної служби зайнятості.

Перелік усіх спеціальностей за посиланням:

https://www.dcz.gov.ua/map/mapa-specializaciy

Анонс/Подія: 
Подія