25 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

В Україні оживає ринок праці: кому обіцяють найвищі зарплати
25.09.2017

Найвідчутніший приріст вакансій - в Києві, Львівській, Харківській та Одеській областях »

Німеччина взялася за перекваліфікацію переселенців в Україні
20.09.2017

Міністерство України з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Німецька асоціація міжнародного співробітництва (GIZ) готують програму з перекваліфікації переселенців відповідно до потреб ринку праці. До неї долучилися і харків'яни »

У Харкові пройшов ярмарок вакансій
18.09.2017

Ярмарок вакансій пройшов у Палаці дитячої та юнацької творчості "Істок" в Індустріальному районі. Харків'яни отримали повну інформацію про послуги Харківського міського центру зайнятості, ознайомились з інформаційними матеріалами з пошуку роботи і зростання кар'єри, а також дізналися, якої професії можуть навчитися в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

В Україні скоротилось безробіття
14.09.2017

На одне вільне робоче місце претендує четверо безробітних »

Старт кар'єри в Харкові: зарплата, пропозиції і амбіції
13.09.2017

За словами заступника директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолія Толстих, роботодавці віддають перевагу молодим спеціалістам без досвіду. Мовляв, їх краще навчити, ніж перевчати »

У Харкові пройшов ярмарок вакансій "Dream Job"
11.09.2017

Ярмарок вакансій "Dream Job" відбулася біля Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка. До нього долучилася і служба зайнятості Харківщини »

Реформа освіти в Харкові: об'єднують ПТУ заради якості та економії
08.09.2017

За словами заступника директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолія Толстих, роботодавці найчастіше шукають токарів, слюсарів, електромонтерів, електрогазозварників, будівельників, мулярів, штукатурів і швачок, яким пропонують хороший заробіток »

Вища освіта не потрібна. Хто в Україні заробляє $1 тис. без диплому
04.09.2017

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що країні не вистачає робочих рук, а вища освіта потрібна не кожному. Факти ICTV дізналися, які справи на ринку праці з робочими спеціальностями і чи правда, що без диплома роботу годі й шукати »

Харків'янам дадуть гроші на відкриття бізнесу
31.08.2017

П'ять жителів Харківської області почнуть бізнес завдяки проекту "Рука допомоги" »

Сезон на носі: яких фахівців шукають роботодавці
30.08.2017

У середині вересня в Україні стартує новий діловий сезон. У липні кількість вакансій порівняно з січнем зросла приблизно на 44%, а найбільше шансів влаштуватися на роботу у продавців. Роботодавці готові підвищувати заробітну плату найбільш успішним співробітникам у другому півріччі, але спершу очікують від них реальних досягнень »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »