23 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Близько сотні студентів Балаклійщини дізналися, як досягти професійного успіху
 
13.10.2017  |  Балаклійський районний центр зайнятості версія для друку
Близько сотні студентів Балаклійщини дізналися, як досягти професійного успіху

13Фахівці Балаклійського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційну зустріч зі студентами Балаклійської філії Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. До заходу «Ярмарок кар’єри» долучилось 95 осіб.

Фахівці служби зайнятості ділились із молоддю інформацією щодо стану сучасного ринку праці, інформували про послуги служби зайнятості, можливості професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Крім цього, відвідувачам заходу навели успішні приклади працевлаштування після отримання затребуваної професії в освітньому закладі.

Студенти дізнались про способи побудови професійної кар’єри, зокрема завдяки он-лайн навчанню і самовдосконаленню, та провідних роботодавців Балаклійського району та Харківщини загалом.

Для закріплення корисної інформації учасники заходу переглянули професійно-орієнтаційні анімаційні ролики.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua