30 березня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр

Новини
Міністр соцполітики України та Посол Держави Ізраїль відвідали Харківський ЦПТО ДСЗ
28.03.2017

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час робочого візиту до м. Харкова відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. У складі делегації, окрім представників служби зайнятості та міської влади, був також Посол Держави Ізраїль Еліав Бєлоцерковські, який зацікавлений у робітниках будівельної галузі. »

На Сумщині майже 5 тисяч вакансій чекають заповнення сезонними робітниками
27.03.2017

Протягом січня-березня Сумською обласною службою зайнятості спільно з органами місцевої влади та роботодавцями проведено роботу щодо визначення сезонної потреби в працівниках у 2017 році. »

Служба зайнятості провела всеукраїнську нараду
24.03.2017

23 березня в Інституті підготовки кадрів ДСЗУ відбулася розширена нарада державної служби зайнятості, під час якої були обговорені шляхи налагодження співпраці з великими підприємствами, а також питання співпраці з новоствореними об'єднаними територіальними громадами в умовах децентралізації. »

На Черкащині провели профорієнтаційний КВЕСТ більш ніж для 200 старшокласників
24.03.2017

Фахівцями служби зайнятості Черкащини було проведено черговий етап профорієнтаційного КВЕСТу для старшокласників на тему "Ресурс", у ході якого школярі отримали інформацію про навчальні заклади регіону та спеціальності, які в них можна здобути. »

Зусиллями cлужби зайнятості більш ніж 20 чоловік отримали роботу на підприємстві "Віденська кава"
23.03.2017

Одне з найбільших львівських підприємств-імпортерів зелених кавових зерен ТзОВ "Віденська кава" активно співпрацює зі службою зайнятості. З торішнього вересня і до сьогодні товариство надало роботу понад двом десяткам безробітних. Про це повідомив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. »

На Херсонщині 200 роботодавців шукають працівників. Вакантних місць - 3 100
22.03.2017

Щороку Херсонська обласна служба зайнятості проводить підготовчу роботу щодо укомплектування вакансій роботодавців у сезонний період. До цієї роботи залучаються всі соціальні партнери, які мають відношення до цього напрямку. Про це повідомив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. »

Служба зайнятості налагоджує співпрацю з німецькими фермерами
17.03.2017

У Державній Службі зайнятості (Центрального апарату) відбулася зустріч керівництва Відомства з представниками Асоціації фермерів Німеччини «Регіональний селянський союз Штаркенбург» та фермерського господарства Бауер Ліпп. »

В. Ярошенко ознайомився із роботою офісу по зв'язку з роботодавцями стокгольмського центру зайнятості
16.03.2017

В рамках робочого візиту до Королівства Швеції делегація Центрального апарату Державної служби зайнятості України відвідала центр зайнятості міста Стокгольм. »

В. Ярошенко зустрівся із керівництвом Державної служби зайнятості Швеції
16.03.2017

Представники Центрального апарату Державної служби зайнятості Україна, в рамках робочого візиту до Королівства Швеції (м. Стокгольм), ознайомились із роботою швецької служби зайнятості та провели ряд зустрічей із керівництвом установи для обміну досвідом. »

Сергій Кравченко з робочим візитом відвідав Кіровоградську область
15.03.2017

Сьогодні на Кіровоградщині з робочим візитом перебуває Сергій Кравченко, заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату). »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати