25 листопада 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр

Новини
Понад 2,5 тис. школярів Житомирщини відвідали організоване службою зайнятості "Студмістечко 2017"
24.11.2017

Служба зайнятості Житомирщини об'єднала під одним дахом більше 2,5 тис. випускників та майже 20 навчальних закладів на ярмарку професій "Студмістечко 2017". До організації заходу долучилися також волонтери Корпусу Миру США. »

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали майже 1 мільйон вакансій
20.11.2017

Протягом січня-жовтня 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось 169 тисяч роботодавців, які подали відомості про 904 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. »

У Харкові відбулося виїзне засідання робочої групи правління Фонду загальнообов'язкового державного соцстрахування на випадок безробіття
20.11.2017

У Харкові відбулось виїзне засідання робочої групи правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, під час якого обговорювалась концепція розвитку навчального закладу державної служби зайнятості - Харківського ЦПТО. »

В допомогу підприємцям Київщини служба зайнятості відкрила новий консультаційний центр
17.11.2017

На Київщині відкрився новий Центр розвитку підприємництва. Урочисте відкриття відбулося у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості. »

Майже 100% вакансій в ОТГ на Миколаївщині укомплектовано за допомогою служби зайнятості
15.11.2017

На території Миколаївської області вже створено і успішно розвивається 21 об'єднана територіальна громада. З початку року до регіональної служби зайнятості від цих ОТГ надійшло 735 вакансій, з яких 731 укомплектовано за допомогою фахівців центрів зайнятості. »

Роман Криган: Пріоритет діяльності служби зайнятості - підвищення якості надання соціальних послуг клієнтам
14.11.2017

13 листопада, Кіровоградську область із робочим візитом відвідав Роман Криган, заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату). »

Павло Розенко: Надходження від ЄСВ порівняно з попереднім роком зросли майже на 37%
14.11.2017

Внаслідок підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 грн станом на сьогодні, суттєво зросли доходи як Державного бюджету України, так і Пенсійного фонду України. »

Службою зайнятості Києва створено "Банк резюме" випускників столичних вузів
13.11.2017

Київський міський центр зайнятості розпочав створення "Банку резюме" випускників навчальних закладів, який допоможе з пошуком і підбором кадрів на запити роботодавців. »

Служба зайнятості долучилася до обговорень "Національної платформи бізнес взаємодії"
13.11.2017

В.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко взяв участь у презентації нового проекту "Національна платформа бізнес взаємодії" Міжнародної організації з Міграції. »

У Житомирі за ініціативи Служби зайнятості пройшов перший обласний кар'єрний форум
09.11.2017

Сьогодні, 9 листопада, у Житомирі за участі в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка відбувся перший обласний кар'єрний форум "Освіта. Робота. Перспектива". »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати