24 сiчня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Рева: реформування ДСЗ - це відповідальність усього уряду
 
11.01.2017 версія для друку
Рева: реформування ДСЗ - це відповідальність усього уряду

Реформування служби зайнятостіце зона відповідальності не лише Міністерства соціальної політики, а і всього уряду. Державна політика у сфері повинна бути орієнтована на створення умов для гідної праці і достойної  зарплати, а не на видачу державних гарантій і пільг.

Про це заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева у ході засідання Кабміну 11 січня 2017 року.

«Вцілому, реформування служби зайнятості – це не тільки зона відповідальності Міністерства соціальної політики, це зона відповідальності всього уряду, всіх міністерств і відомст, які до цього залучено. Починаючи від державного замовлення на підготовку спеціалістів професійно-технічної освіти, на підготовку спеціалістів у вищій школі, і закінчуючи всіма іншими структурними моментами, які дозволяють залучати якомога більше людей до праці.[…] Головний пріоритет, який бачить уряд у своїй діяльності – боротьба з бідністю, тому, цей рік ми починаємо з розгляду нової політики у сфері зайнятості. Перший крок підняття рівня мінімальної заробітної плати», наголосив А. Рева.

За словами міністра, є два основні шляхи подолання бідності в Україні. Перший ґрунтується на видачі допомоги по безробіттю, другий – на забезпеченні українців гідною роботою з достойною оплатою праці.

«Або держава роздає наявний ресурс у вигляді різноманітних державних гарантій, пільг, допомог, перетворюючи все населення на прохачів і утриманців, або держава створює умови для того, щоб люди могли працювати, мати гідну працю, гідну зарплату, утримувати себе, свої сім’ї, жити щасливо і платити податки, для того, щоб потім вимагати з державних чиновників якісного виконання своїх функціональних обов’язків»,  додав він.

Міністр також окреслив конкретні кроки реформування ДСЗ.  В основі   скорочення адміністративних витрат і посилення сервісної складової надання послуг населенню, і роботодавцям.  Далі   доступність надання послуг онлайн, запровадження нових підходів у роботі з роботодавцями щодо збору вакансій і професійного навчання працівників, на їх замовлення.

Ключовим у реформуванні Служби зайнятості А. Рева назвав налагодження партнерських відносин з місцевими органами влади, для врахування регіональних потреб ринку праці при розробленні територіальних програм зайнятості.

Довідково: за словами в.о. Голови ДСЗ Валерія Ярошенка, у 2016 році Служба  провела ряд реорганізаційних заходів, які дозволили значно підвищити ефективність роботи установи. В рамках реформування ДСЗ, вже у першому кварталі 2017 року запрацює новий портал, який виведе в онлайн значну кількість послуг Служби.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
23.01.2017
На порядку денному - сприяння зайнятості місцевих мешканців
20 січня у Голованівському районному центрі зайнятості відбулася робоча нарада
далi »
23.01.2017
Знам'янським міськрайонним центром зайнятості проведена робоча нарада
Налагоджуємо ділові відносини між службою зайнятості та роботодавцями задля забезпечення зайнятості мешканців міста та району
далi »
23.01.2017
Семінар з роботодавцями
20 січня в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся Круглий стіл з представниками крупних підприємств міста
далi »
23.01.2017
Чи реально вчителю працевлаштуватися у невеличкому містечку?
Відверто кажучи, це не просто, але якщо мова йде про Борислав, то цілком можливо!
далi »
23.01.2017
Легалізація зайнятості населення - крок на зустріч Вашим працівникам
19 січня 2017 року в Миколаївському районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями району, представниками сільських рад та об'єднаних територіальних громад Миколаївського району
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати