24 сiчня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Слов'янському міському центрі зайнятості відкрили Консалтинговий простір для підприємців
 
28.12.2016  |  Донецька обласна служба зайнятості версія для друку
У Слов'янському міському центрі зайнятості відкрили Консалтинговий простір для підприємців

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\IMG_0070_.jpgНа Донеччині за ініціативи Слов’янського міського центру зайнятості та підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування відбулось відкриття Консалтингового простору «Перспектива».

Даний проект був створений на базі Слов’янського МЦЗ з метою формування сприятливих умов для реалізації підприємницьких ідей і бізнес-проектів.

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, Служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, Служба освоює нові сучасні технологіївідео-резюме, відео-презентація вакансії, онлайн співбесіда, комунікація із безробітними через соціальні мережі тощо. Я вважаю, що проект буде корисним не тільки особам, які бажають започаткувати власну справу, але й тим, хто вже організував свій бізнес та має необхідність у інформаційній підтримці», ― зазначила директор Слов’янського міського центру зайнятості Ольга Рибальченко.

До участі у відкритті проекту були запрошені спеціалісти Слов’янської обласної державної податкової інспекції, спеціалісти відділу Держгеокадастру та управління архітектури та містобудування та відділу Державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міської ради, фахівці Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, виконавчих дирекцій фондів соціального страхування, нотаріальної контори, а також фахівці Міжнародного інституту підприємництва з питань ProZorro.

Під час заходу 35 підприємців та тих, хто планує ними стати, мали змогу отримати консультації з питань держреєстрації підприємницької діяльності, пенсійного, податкового, земельного та трудового законодавства, ведення бухгалтерського обліку, цивільного господарського права та системи ProZorro.

Відвідувачі Консалтингового простору висловили підтримку та відзначили зручність запровадженої форми роботи, завдяки якій вони змогли у короткий час та в одному місці отримати відповіді на питання щодо ведення бізнесу. Засідання Консалтингового простору буде проводитись щомісячно.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
23.01.2017
На порядку денному - сприяння зайнятості місцевих мешканців
20 січня у Голованівському районному центрі зайнятості відбулася робоча нарада
далi »
23.01.2017
Знам'янським міськрайонним центром зайнятості проведена робоча нарада
Налагоджуємо ділові відносини між службою зайнятості та роботодавцями задля забезпечення зайнятості мешканців міста та району
далi »
23.01.2017
Семінар з роботодавцями
20 січня в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся Круглий стіл з представниками крупних підприємств міста
далi »
23.01.2017
Чи реально вчителю працевлаштуватися у невеличкому містечку?
Відверто кажучи, це не просто, але якщо мова йде про Борислав, то цілком можливо!
далi »
23.01.2017
Легалізація зайнятості населення - крок на зустріч Вашим працівникам
19 січня 2017 року в Миколаївському районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями району, представниками сільських рад та об'єднаних територіальних громад Миколаївського району
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати