17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Директором Чернівецького обласного центру зайнятості призначено Любов Кожолянко
 
26.12.2017 версія для друку
Директором Чернівецького обласного центру зайнятості призначено Любов Кожолянко

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\26105020_907261829440660_424050606_o.jpgУ Чернівцях заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган представив нового директора Чернівецького обласного центру зайнятості. Ним стала Любов Кожолянко, яка до цього з березня місяця виконувала обов’язки директора центру.

Представлення відбулося під час проведення наради щодо реформування обласної служби зайнятості.

«Ключовим принципом реорганізації Служби є створення соціальної сервісної служби для клієнтів: для роботодавців – це якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників, для безробітних та шукачів роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри», - зазначив Р. Криган.

В свою чергу, перший заступник Голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк привітав колектив із 27 річницею створення державної служби зайнятості та підкреслив: «Чернівецькій обласній службі зайнятості за ці роки вдалося працевлаштувати майже 220 тисяч безробітних буковинців та забезпечити кваліфікованими кадрами роботодавців краю. Служба зайнятості зарекомендувала себе в якості важливого ринкового чинника соціально-економічної стабілізації та сполучної ланки між населенням, владою та сторонами соціального діалогу на ринку праці».

Далі, в робочому порядку, Любов Кожолянко проаналізувала основні здобутки обласної служби зайнятості за 11 місяців 2017 року.

Під час наради були присутні також директори всіх філій та базових центрів зайнятості області.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати