17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Шановні працівники державної служби зайнятості та соціальні партнери!
 
21.12.2017 версія для друку
Шановні працівники державної служби зайнятості та соціальні партнери!

Вітаю Вас з 27-ою річницею створення державної служби зайнятості!

Служба зайнятості України пройшла довгий шлях розвитку та становлення і є важливою складовою соціальної політики, яка базується на принципах реалізації активної політики на ринку праці, забезпечення державних гарантій у сфері соціального захисту від безробіття. А загалом – забезпечення соціальної стабільності у суспільстві.

Сьогодні Служба зайнятості це потужна фахова структура, яка здійснює багатогранну діяльність щодо працевлаштування громадян нашої країни. Це осередок з могутнім кадровим потенціалом, наполеглива та сумлінна праця якого сприяє формуванню соціального клімату, злагоди в суспільстві. За роки діяльності служби десятки тисяч працівників присвятили себе цій благородній місії – допомозі нашим співвітчизникам знайти роботу у різних сферах, започаткувати власну справу або отримати нову професію.

Слова особливої вдячності хочу виразити нашим соціальним партнерам за багаторічну тісну співпрацю, яка спрямована на забезпечення державних гарантій у сфері соціального страхування на випадок безробіття.

Впевнений, що завдяки Вашій компетенції та активній участі у процесі реформ, Служба перетвориться на ефективну соціальну сервісну установу для своїх клієнтів, конкурентоспроможну серед багатьох інших соціальних структур.

Бажаю Вам мирного безхмарного неба, міцного здоровя, добробуту, здійснення всіх задумів і мрій, щоб віра у щедрість людської душі не вичерпалася, а серця не покидали милосердя та доброта, бажання і спроможність бути корисними людям!

 

В. о. Голови

Державної служби зайнятості

(Центрального апарату)                                                                                                                                                                В.  Ярошенко

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати