17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Безробіття у світі

Число заявок на допомогу по безробіттю в США виросло до 259 тис., вище прогнозу
 
27.01.2017 версія для друку
Число заявок на допомогу по безробіттю в США виросло до 259 тис., вище прогнозу

Число первичных заявок на пособие по безработице в США за неделю, завершившуюся 21 января, выросло на 22 тысячи с пересмотренного показателя предыдущей недели и составило 259 тысяч, сообщило в четверг министерство труда страны.

Опрошенные агентством Рейтер аналитики ожидали роста показателя на 13 тысяч с показателя предыдущей недели - до 247 тысяч.

Показатель предыдущей недели был пересмотрен в сторону увеличения на 3 тысячи - до 237 тысяч.

Среднее число первичных заявок за четыре недели, завершившиеся 21 января, снизилось на 2 тысячи с пересмотренного показателя прошлой недели - до 245,5 тысячи, достигнув минимума с 3 ноября 1973 года. Показатель предыдущей недели был пересмотрен в сторону увеличения на 750 заявок - до 247,5 тысячи.

Количество получающих пособие по безработице в США за неделю, завершившуюся 14 января, выросло на 41 тысячу по сравнению с пересмотренным показателем предыдущей недели и составило 2,1 миллиона человек. Показатель предыдущей недели был пересмотрен в сторону повышения на 13 тысяч - до 2,059 миллиона человек.

Данные о количестве первичных заявок на пособие по безработице (Initial Jobless Claims) публикуются еженедельно министерством труда США. Показатель отражает количество людей, впервые обратившихся за пособием в течение отчетной недели.

 

Источник: 1prime.ru

 

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати