11 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

На Миколаївщині розпочалися Тижні професійних майстер-класів для школярів та безробітних
 
05.12.2017 версія для друку
На Миколаївщині розпочалися Тижні професійних майстер-класів для школярів та безробітних

У Миколаєві стартували «Тижні професійних майстер-класів» - проект Служби зайнятості, який протягом двох тижнів охопить школярів та безробітних всієї області.

Про це повідомили в Миколаївській обласній службі зайнятості.

Майстер-класи проходитимуть 1-15 грудня. До проведення заходів залучатимуться представники різних навчальних закладів, підприємств міст та районів, приватних  підприємців, соціальних партнерів тощо.

«За допомогою цього проекту школярі зможуть познайомитися з висококласними професіоналами та надихнутися їхнім успіхом. Навчитися робити щось власними руками, щоб у подальшому зробити більш зважений вибір власної професії. В свою чергу шукачі роботи, які мають навички роботи в тій чи інший сфері, зможуть підвищити свій професійний рівень, що збільшить їхні шанси на працевлаштування», – відзначив директор Миколаївського ОЦЗ Дмитро Оборонько.

Проведення майстер-класів заплановано з представниками різних професій. Здебільшого це робітничі професії, такі як: кухар, кондитер, перукар, візажист, манікюрник, фотограф, журналіст, оброблювач риби, швачка. До участі запрошено також поліцейських, пожежників, рятівників та багато інших. Кожен з них запропонує відвідувачам цікавинки та продемонструє особливості своєї професії, в тому числі й авторські, як наприклад, карвінг з овочів, оздоблення кондитерських виробів квітами з мастики, плетіння волосся, пошиття одягу тощо.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати