11 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Служба зайнятості відкрила другий студентський Центр кар’єри в Ковелі, що на Волині
 
04.12.2017 версія для друку
Служба зайнятості відкрила другий студентський Центр кар’єри в Ковелі, що на Волині

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\бїхжр.jpgЗа ініціативи Служби зайнятості на Волині відкрився другий студентський Центр кар’єри при Ковельському професійному ліцеї. Про це повідомили у Волинському обласному центрі зайнятості.

«Успішне працевлаштування молоді сьогодні є одним із пріоритетних завдань держави. Профорієнтаційна робота є пріоритетною для служби зайнятості в роботі з молоддю, тому і виникла ідея створення подібних центрів. Це є стартом для подальшої кар'єри випускникам ліцею. Тут студенти матимуть змогу ознайомитись з актуальними вакансіями регіону, паспортами підприємств та описами професій, зможуть розширити уявлення про сфери обраного фаху», – зазначив директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Метою створення таких центрів при навчальних закладах є сприяння студентам у побудові та реалізації професійної кар’єри. Адже важливим є формування активної позиції на ринку праці. З іншого боку, для роботодавців, такі центри допомагатимуть знайти кваліфіковані кадри.

Під час відкриття директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак наголосив на тому, що завдяки працівникам Служби зайнятості студенти здобудуть навики техніки пошуку роботи, в тому числі із використанням сучасних ІТ-технологій, самопрезентацій. Матимуть можливість відвідати тренінги, семінари, майстер-класи, групові консультування та багато іншого, що проводять фахівці Служби.

В свою чергу присутні на відкритті роботодавці зазначили, що серед найголовніших проблем слід вважати відтік кваліфікованих кадрів. Без цього налагодити високопродуктивне виробництво практично неможливо. Разом з тим, за їх словами, у студентів завищені вимоги до заробітної плати при наявності лише теоретичних знань. Тому, створення Центру кар’єри дозволить студентам презентувати свої вміння, знання. Це також сприятиме активізації власних зусиль студентів у пошуку роботи ще з перших днів навчання.

Нагадаємо, що перший Центр кар’єри в Ковелі було відкрито при Ковельському промислово-економічному коледжі ЛНТУ.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати