17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

В. Ярошенко ознайомився із роботою офісу по зв'язку з роботодавцями стокгольмського центру зайнятості
 
16.03.2017 версія для друку
В. Ярошенко ознайомився із роботою офісу по зв'язку з роботодавцями стокгольмського центру зайнятості

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\1222.jpgВ рамках робочого візиту до Королівства Швеції делегація Центрального апарату Державної служби зайнятості України відвідала центр зайнятості міста Стокгольм.

При центрі зайнятості працює офіс по зв'язкам із роботодавцями, функціонування якого забезпечують 90 співробітників. Одним з ключових напрямків роботи офісузабезпечення комунікації центру зайнятості із роботодавцями. Так, кожен співробітник офісу самостійно супроводжує певну кількість роботодавців, із якими постійно підтримує контакт. Фахівці офісу роблять аналіз, розробляють окремі проекти співпраці із роботодавцями, ведуть статистику та створюють прогнози.

В. Ярошенко підкреслив ефективність роботи такої моделі співпраці із роботодавцями та наголосив на необхідності підсилення цього напрямку роботи в Україні.

Крім того, українська делегація ознайомилась із досвідом роботи шведської служби зайнятості із працевлаштування іноземців, біженців та мігрантів у передмісті Стокгольму – м. Бутчурка. Саме у цьому місті проживає найбільша кількість мігрантів та біженців з інших країн. Під час зустрічі також обговорювались питання виплат роботодавцям при працевлаштуванні вразливих категорії населення, профорієнтації та профдіагностики молоді.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати