11 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

В. Ярошенко зустрівся із керівництвом Державної служби зайнятості Швеції
 
16.03.2017 версія для друку
В. Ярошенко зустрівся із керівництвом Державної служби зайнятості Швеції

Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\infopunkt.jpgПредставники Центрального апарату Державної служби зайнятості Україна, в рамках робочого візиту до Королівства Швеції (м. Стокгольм), ознайомились із роботою швецької служби зайнятості та провели ряд зустрічей із керівництвом установи для обміну досвідом.

Виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\фото Швеция.jpgобговорив питання функціонування у Швеції державної підтримки незайнятого населення із заступником генерального директора шведської служби зайнятості Классом Олсоном, а також провів зустріч із начальник відділу інформаційних систем паном Бенгт Віктореном.

В.Ярошенко також ознайомив європейських колег із роботою української служби зайнятості, зокрема розповів про запровадження проекту підтримки малого бізнесу серед незайнятого населення в рамках роботи краудфандінгової платформи, впровадження в Україні нових сервісів надання послуг безробітним і роботодавцям (відеорезюме, дистанційне спілкування із роботодавцями тощо). Крім того, в.о. Голови ДСЗ презентував шведським колегам систему дистанційного навчання безробітних та персоналу Служби зайнятості і концепцію нового багатофункціонального веб-порталу відомства.

Відвідавши місцевий офіс Шведської Державної служби зайнятості в комуні Ботчурка В.Ярошенко ознайомився із специфікою обслуговування безробітних та роботодавців у Стокгольмі.

У свою чергу представники української делегації запросили шведських колег відвідати Україну та ознайомитись із роботою української Державної служби зайнятості.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати