17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Сергій Кравченко з робочим візитом відвідав Кіровоградську область
 
15.03.2017 версія для друку
Сергій Кравченко з робочим візитом відвідав Кіровоградську область

Сьогодні на Кіровоградщині з робочим візитом перебуває Сергій Кравченко, заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату).

С. Кравченко взяв участь у робочій нараді з директорами базових центрів зайнятості, під час якої зазначив, що по всій території країни зростає рівень зайнятості населення. Так, станом на 1 березня на 14% зменшилася чисельність безробітних. Соціальними послугами служби зайнятості станом на 1 березня поточного року охоплено 439 тис. осіб. Кількість вакансій збільшилася на 47%. Вже в січні 2017 року 4 млн. громадян отримали збільшену заробітну плату. «Відбувається значне пожвавлення на ринку праці після підвищення мінімальної зарплати і це тільки перші кроки на шляху до нової соціальної політики держави, спрямованої на те, щоб кожен українець мав гідну заробітну плату, а роботодавець – висококваліфікованого працівника, - зазначив С.Кравченко.

У свою чергу, Лілія Колесник, заступник директора обласного центру зайнятості, зазначила, що на регіональному ринку праці ситуація також покращується. Відповідно до статистичних даних, на 21,7% зросла чисельність роботодавців, з якими співпрацює Служба. Крім того, протягом січня-лютого цього року до Кіровоградської обласної служби зайнятості було подано на 68,6% вакансій більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Центрами зайнятості області працевлаштовано 2,3 тис. осіб. Таким чином, порівняно з минулим роком, чисельність людей, забезпечених роботою, зросла на 8,4%.

С. Кравченко додав, що в сучасних умовах, з урахуванням зростаючих потреб суспільства, державною службою зайнятості проводиться модернізація, зокрема, в плані підвищення якості обслуговування клієнтів.  Також впроваджуються нові форми роботи, проекти із застосуванням сучасних методів інформаційних технологій. Наразі активно впроваджуються нові формати комунікацій з роботодавцями, у т. ч. з використанням ІТ-технологій (надсилання відеорезюме, організація онлайн співбесіди, оперативне інформування населення про актуальні вакансії тощо).

Також діє єдина в Україні національна безкоштовна інноваційна онлайн-система «Lingva.Skills», що дозволяє, зокрема, безробітним громадянам, якісно та професійно вивчити англійську мову у відповідності до міжнародних стандартів.

Започатковано трансляцію розважально-освітнього серіалу «Пошук Роботи» (анімаційні фільми з конкретною покроковою інструкцією з пошуку роботи), спрямованого на активізацію незайнятих громадян до пошуку роботи.

На завершення наради було окреслено першочергові завдання у роботі служби зайнятості у поточному році.

У рамках візиту відбулася зустріч С. Кравченка та представниками місцевих ЗМІ. Так, у ході конструктивної розмови  заступника Голови Державної служби зайнятості С. Кравченка  та директора філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Кіровоградська регіональна дирекція» Вадима Мурованого обговорювалися вектори взаємодії служби зайнятості та телерадіокомпанії у напрямку проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з громадськістю.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати