11 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Служба зайнятості працевлаштувала 1500 осіб на підприємство «Фуджікура Аутомотів Україна Львів»
 
15.03.2017 версія для друку
Служба зайнятості працевлаштувала 1500 осіб на підприємство «Фуджікура Аутомотів Україна Львів»

Цьогорічного квітня виповниться рік з часу урочистого відкриття Президентом України Петром Порошенком підприємства з іноземними інвестиціями «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», сфера діяльності якоговиготовлення кабельних мереж для провідних європейських автомобільних виробників згідно з японськими стандартами якості.

Усі центри зайнятості області активно долучилися до пошуку охочих працювати на «Фуджікурі». Фахівці ЦЗ організували майже 500 презентацій роботодавців, у тому числі 47 міні-ярмарків вакансій для усіх категорій населення, а також екскурсії на виробництво. Повідомлення про перспективи працевлаштування на японському заводі оперативно поширювалися як серед безробітних на семінарах і тренінгах, що проходили в центрах зайнятості, так і серед широкого кола громадськості під час виїзних акцій, які проводилися у рамках проекту «Квиток до успіху».

«Приклад заводу «Фуджікура» дуже знаковий для того, аби показати якою ефективною може бути співпраця Служби зайнятості з великими підприємствами і для роботодавців, і для шукачів роботи і для регіону загалом. Якщо у квітні минулого року колектив заводу складався із 550 осіб, то нині роботою із доволі високою заробітною платою (6-7 тис. грн) забезпечено 2000 жителів Львівщини», - заявив заступник Голови Державної Служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Завод почав функціонувати у січні минулого року, але тісна співпраця з обласною службою зайнятості з питань підбору персоналу розпочалась значно швидше – ще у серпні 2015 року, коли розпочалися роботи щодо введення в експлуатацію виробничих площ. Саме тоді у Львівському Будинку праці було облаштоване робоче місця для представника компанії для проведення співбесід з кандидатами на працевлаштування.

Такий підхід до вирішення кадрових питань найбільш оптимальний, оскільки ніхто краще не розкаже про специфіку виготовлення електричного обладнання для автомобілів, аніж працівник фірми.

«Активна інформаційна кампанія, яку ми розгорнули з метою укомплектування вільних робочих місць на ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», увінчалася хорошими результатами: за скеруванням служби зайнятості на підприємство працевлаштовано 1466 осіб, ще 19 проходять попередній медогляд», – повідомила в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості О. Іванчук.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати