17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Історії успіху!

Історія успіху: кулінар-аматор з Луганщини став бізнесменом завдяки службі зайнятості
 
22.09.2016 версія для друку
Історія успіху: кулінар-аматор з Луганщини став бізнесменом завдяки службі зайнятості

Через військовий конфлікт на Сході уродженець Луганщини Михайло Лучкін був змушений разом із сім’єю змінити місце проживання. Переїхавши на Харківщину, звернувся до Валківського районного центру зайнятості за допомогою, адже знайдена самостійно робота «оператора колл-центру» не приносила задоволення та гарних заробітків.

Найближче до душі Михайлові прийшлась послуга служби зайнятості щодо організації та відкриття власної справи. Відправною точкою започаткування власної бізнесу стало хобі Михайла – кулінарія.

«Скільки себе пам’ятаю, люблю щось творити на кухні. Але на сучасному ринку досить різноманітна пропозиція в даній сфері. Тому ідея мала бути такою, щоб зацікавити різноманітний контингент та не стала буденною через певний час», ― говорить підприємець.

За допомогою служби зайнятості М. Лучкін відкрив власну справу з досить незвичайного напрямку. Унікальність кулінарного мистецтва заключається в тому, що за допомогою їстівного паперу та харчових фарб Михайло друкує на замовлення різноманітні картинки, фотографії, навіть вітальні листівки.

На отриману виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності придбав необхідні для роботи матеріали. З необхідним обладнанням допомогли у міжнародному фонді «Карітас-Україна».

Сьогодні колишній безробітний, а нині успішний бізнесмен працює у Харкові в офісі міжнародного фонду «Карітас-Україна», який йому надали в якості коворкінг-платформи. Напрацював гарну репутацію, а його продукція користується значним попитом серед харків’ян. В перспективних планах зняти просторніше приміщення для роботи та розширити асортимент продукції.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати