12 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Рівному обговорили можливості оперативного інформування населення про профнавчання
 
13.02.2017 версія для друку
У Рівному обговорили можливості оперативного інформування населення про профнавчання

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\DSC_8969 - копия.JPG8 лютого на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ відбулася семінар - нарада представників ДСЗ(ЦА), представників Рівненського ОЦЗ та директорів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за участі заступника Голови Держслужби зайнятості (Центрального апарату) Юлії Жовтяк.

На нараді у форматі інтерактивного спілкування обговорили шляхи удосконалення роботи та взаємодії відділів професійного навчання ОЦЗ та ЦПТО ДСЗ щодо сприяння працевлаштування безробітних шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Ю. Жовтяк зустрілася із директорами та представниками 11 ЦПТО ДСЗ. У нараді також взяла участь заступник начальника Управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів – начальник відділу навчальних закладів Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Марія Богуслав.

«Інновації – це завжди добре. У питаннях освіти – це просто необхідно. Єдина інформаційна онлайн-платформа на сайті РЦПТО ДСЗ для дистанційного спілкування та вирішення Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\DSC_8990 - копия.JPGнагальних питань зараз набагато спростить роботу самих ЦПТО, і дасть більше можливостей для якісної комунікації. Для нас важлива оперативна передача інформації, для покращення якості навчання та обміну досвідом», - сказала Ю. Жовтяк.

Перед присутніми також виступили директор Рівненського ОЦЗ Іван Ткачук, заступник директора ОЦЗ Андрій Грещук, директор РЦПТО Володимир Псюк. Із роботою Рівненського ЦПТО ДСЗ присутніх ознайомила заступник директора Оксана Зигалова.

Присутні також погодили формування пакету пропозицій, змін та доповнень до законодавства щодо професійного навчання дорослого населення, який буде направлено до ДСЗ (Центрального апарату).

Серед великої кількості порушених питань – оперативне та повномасштабне інформування незайнятого населення про освітні послуги ЦПТО ДСЗ, нові підходи в організації навчання безробітних, особливості регіональних ринків праці, оперативне впровадження дистанційного навчання слухачів на прикладі РЦПТО ДСЗ, навчання демобілізованих учасників АТО, нові форми взаємодії із роботодавцями, прогнозування перспективи вакансій, формування нових термінів навчання, перегляд списку професій на предмет актуальності на ринку праці та ряд інших питань.

Життєвий та професійний досвід кожного з учасників, відверта розмова в колі однодумців та велике прагнення спільної ефективної роботи – це реальний шанс на новий проєвропейський курс в роботі ЦПТО ДСЗ.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати