12 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Резюме та актуальні вакансії Житомирщини доступні відтепер на сайті міста "0412.ua"
 
09.02.2017  |  Житомирська обласна служба зайнятості версія для друку
Резюме та актуальні вакансії Житомирщини доступні відтепер на сайті міста "0412.ua"

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\PM880image002.jpgУсі актуальні вакансії та склад шукачів роботи Житомирської області щодня оновлюватимуться на офіційному сайті міста «0412.ua».

Про це стало відомо під час робочої зустрічі директора Житомирського обласного центру занятості Галини Корінної і редактора сайту Ванди Вітковської.

«З метою удосконалення системи інформування шукачів роботи про наявні вільні робочі місця та висвітлення резюме для потенційних роботодавців, 08 лютого ми підписали з редакцією сайту угоду про співпрацю. Умовами угоди передбачено, що центри зайнятості зможуть самостійно формувати на сайті актуальну базу вакансій, розміщувати інформацію про роботодавців, а також рекомендації та поради щодо підбору професії», – повідомила Г. Корінна.

Таким чином, через популярний веб-ресурс Служба зайнятості зможе поширювати резюме, відеорезюме шукачів роботи та відеовакансії роботодавців за їх попередньої згоди. Редакція сайту в свою чергу забезпечить простоту інтерфейсу, зрозумілу навігацію, можливості швидкого пошуку та актуалізацію матеріалів за критерієм їх датування.

Служба зайнятості Житомирщини сподівається, що ширша поінформованість та доступність інтернет-користувачів до такої інформації сприятиме пришвидшенню працевлаштування безробітних та якісному задоволенню кадрових потреб роботодавців.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати