17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Мінсоцполітики обговорили деталі Угоди про тимчасове працевлаштування українців в Ізраїлі
 
04.07.2017 версія для друку
У Мінсоцполітики обговорили деталі Угоди про тимчасове працевлаштування українців в Ізраїлі

Описание: Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\19840482_1480113185384977_1112632802_o.jpgДержавна служба зайнятості спільно з Міністерством соціальної політики України провели зустріч із представниками держави Ізраїль, під час якої обговорено деталі реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль щодо тимчасового працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\19749533_1480112615385034_423376440_o.jpgДержави Ізраїль.

У зустрічі прийняли участь Державний секретар Мінсоцполітики Віктор Іванкевич, в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські та заступник посла Еміль Бен Нафталі.

Під час зустрічі одним із питань було визначення головного виконавця Угоди зі сторони держави Ізраїль та досвід втілення подібного проекту у Республіці Молдові.

Нагадаємо, 15 травня 2017 відбулося підписання Імплементаційного протоколу між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати