12 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Вінниці на нове підприємство шукають близько 2000 працівників. Зарплата від 7000 грн
 
03.07.2017 версія для друку
У Вінниці на нове підприємство шукають близько 2000 працівників. Зарплата від 7000 грн

Описание: Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\cff0ed3f420388c45fd605c3dc837e1f_L.jpgУ Вінницькому обласному центрі зайнятості шукачам роботи презентували потенційного роботодавця Державного підприємства «Електричні Системи», яке у співпраці з компанією DELPHI реалізовує спільний проект з виробництва автомобільних джгутів для європейських заводів.

«До обласного центру зайнятості звернулось ДП «Електричні Системи» щодо допомоги в підборі кадрів. Тому ми організували зустріч з потенційними працівниками. Зацікавились близько 80 безробітних. Роботодавець має потребу в працівниках робітничих професій – освітній рівень значення не має, головне - добре розвинута моторика рук. Працівникам пропонується достойна заробітна плата – 7100 грн. на місяць», - повідомила в.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості С. Аляб’єва.

DELPHІ – міжнародна компанія з виробництва автокомплектуючих, яка вже в липні розпочне роботу на потужностях ДП «45-го експериментального механічного заводу». 

Презентували нове підприємство представник іноземної компанії Ліонель Діакону та в.о. директора ДП «Електричні Системи» Олександр Тищенко. Вони повідомили, що в перший місяць на підприємство планується працевлаштувати 230 працівників, у листопаді 2017 року загальна кількість працюючих має становити 500 робітників, в перспективі кількість працівників планується збільшити до 2 тисяч. Підприємство потребує працівників різних професій, а найзатребуванішими є в’язальники схемних джгутів, кабелів та шнурів. Навчання працівників здійснюватиметься за рахунок роботодавця безпосередньо на підприємстві.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати