17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Історії успіху!

Історя успіху: за сприяння служби зайнятості на Вінниччині відкрито аптеку
 
17.10.2016  |  Внницька обласна служба зайнятості версія для друку
Історя успіху: за сприяння служби зайнятості на Вінниччині відкрито аптеку

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\IMG_0479_гол.jpgЗа підтримки служби зайнятості вже більше півроку колишня безробітна Анна Писанко з Вінниччини має власний бізнес та займається улюбленою справою.

Закінчивши у 2012 році Вінницький національний медичний університет на провізора і відразу знайшла роботу у місцевій аптеці.

Улюблена робота приносила їй велике задоволення та неабиякий досвід. Чудовий колектив, постійне спілкування з людьми, це те про що вона завжди мріяла. Але незабаром зрозуміла, що має значний потенціал до управлінської діяльності. До того ж аналіз ринку збуту показав, що фармацевтичний напрямок дозволяє конкурувати та отримувати стабільний дохід, створювати нові робочі місця.

Звернувшись до центру зайнятості у грудні 2015 року Анна відразу потрапила на ознайомчий семінар де дізналася про відкриття власної справи. Ризик був значний, але якщо ти дійсно фахівець своєї справи, любиш те чим займаєшсяпотрібно пробувати. Тому вона розробила бізнес-план на тему «Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами» і вже в лютому 2016 року, успішно захистивши свій бізнес-проект, відкрила власну аптеку. Одноразову допомогу від служби зайнятості витратила на придбання необхідного обладнання. Певну частину коштів на закупівлю препаратів та медикаментів, аренду приміщення дала родина, яка всіляко підтримала ініціативу молодого підприємця. Порадами підтримав також і колишній роботодавець.

Сьогодні аптека Анни Писанко вже має авторитет серед жителів Калинівського району. Адже там завжди готові надати кваліфіковану пораду два фармацевти, які отримали роботу у нового роботодавця. Сама ж власниця задоволена тим, що її мрія мати власну справу здійснилася та, що найголовнішеце приносить їй моральне задоволення та стабільний прибуток.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати