12 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Одеський міський центр зайнятості виставив 700 вільних робочих місць на ярмарку вакансій
 
21.04.2017 версія для друку
Одеський міський центр зайнятості виставив 700 вільних робочих місць на ярмарку вакансій

19 квітня в Одеському міському центрі зайнятості провели Ярмарок вакансій під лозунгом: «Візьми резюме – реалізуй себе!». В рамках Ярмарку, претендентам було запропоновано понад 700 «гарячих» вакансій від 20 державних і приватних компаній промислової галузі, фінансового і страхового сектора, сфери послуг і охорони порядку.

Про це розповів в.о. директора Одеського міського центру зайнятості Андрій Яцеленко

«Сьогодні Одеський міський центр зайнятості пропонує претендентам близько 1300 вакансій різної спрямованості, а також інформаційні та консультаційні послуги, послуги щодо сприяння працевлаштуванню, навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації. Під час роботи Ярмарку вакансій більше ста відвідувачів надали своє резюме безпосередньо представникам роботодавців, отримали додаткову інформацію про заявлені вакансії і умови роботи», - сказав А. Яцеленко.

За його словами учасники також взяли участь в попередній співбесіді з потенційними роботодавцями і близько п’ятдесяти з них – запрошені на співбесіду до керівників підприємств.

Під час роботи Ярмарку вакансій більше ста відвідувачів надали своє резюме безпосередньо представникам роботодавців, отримали додаткову інформацію про заявлені вакансії і умови роботи, обговорили перспективи працевлаштування, а також взяли участь в попередній співбесіді з потенційними роботодавцями і близько п’ятдесяти з них – запрошені на співбесіду до керівників підприємств.

Всі пропозиції роботи обумовлені офіційним оформленням і прозорою оплатою праці!

Мета проведення ярмарків вакансій – в забезпеченні прямого контакту роботодавця і здобувача роботи, швидкого доступу до зайнятості безробітного населення, а також в інформуванні про можливості професійної підготовки і перепідготовки.

Серед роботодавців міста Одеси у ярмарку взяли участь: Головне управління Статистики в Одеській області, Головне управління Державного Казначейства України в Одеській області, Головне управління Пенсійного Фонду України в Одеській області, Головне управління Національної поліції в Одеській області, Управління поліції охорони Одеської області, ПАТ «Одесаобленерго», КП «Міськзелентрест», ПАТ «Укртелеком», ТОВ «Одеський коровай», Торгова компанія «Грегорі Арбер», Страхова компанія «ТАС», підприємства курортно-рекреаційної сфери та ін.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати